KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 15978108
nr 1597 8108
Skulpturer
2 st, Hästar, Metall/Keramik. Höjd: 15-26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:02:49
12/2 17:51:10
Tilgman Keramik